Τα καλύτερα κομμωτήρια στις ΗΠΑ - 100 καλύτερα κομμωτήρια ανά πολιτεία

Τα κορυφαία 100 κομμωτήρια στην Αμερική

standard-body-content '>

Περιηγηθήκαμε σε ολόκληρη τη χώρα - από την Καλιφόρνια στη Βιρτζίνια, τη Βόρεια Ντακότα στο Τέξας και παντού ενδιάμεσα - για να σας φέρουμε αυτήν την κύρια λίστα με τα καλύτερα μέρη για να αποκτήσετε τα μαλλιά των ονείρων σας.

Τα μήκη που θα πηγαίναμε για να πάρουμε το λοβό της Rosie Huntington-Whiteley, το pixie της Lily Collins ή το ξανθό μελί της Jennifer Aniston θα μπορούσαν να μας κάνουν χιλιόμετρα. Αλλά αν οι πτήσεις εκτός δρόμου (ή οι οδικές εκδρομές διάρκειας ημερών) δεν είναι πιθανές, είστε ακόμα τυχεροί.

Αλαμπάμα



Homewood: Salon U, salonustyle.com

Αλάσκα

Anchorage: Σχέδιο μαλλιών Fringe, fringehairdesign.com

Αριζόνα

Hemμνος: Dollyrockers, dollyrockersaz.com

Phoenix: The Roose Parlor & Spa, theroose.com

Αρκάνσας

Fayetteville: Metropolis Salon, metrosalon.com

Little Rock: Fringe Salon, fringebenefitssalon.com

Καλιφόρνια

Beverly Hills: Ramirez Tran Salon, ramireztran.com ? Meche Salon, mechesalonla.com

Λος Άντζελες: Kimble Hair Studio, kimblebeauty.com ? Mi Hair Lounge, mihairlounge.com

West Hollywood: Nine Zero One, ninezeroonesalon.com

Σαν Φρανσίσκο: Cinta Salon, ταινία.com

Παραλία Solano: Κομμωτήριο Jet Rhys, jetrhys.com

μαλλιά

Κολοράντο

Denver: Clementine's, clementinesdenver.com

Aurora: More than Curly Salon, morethancurly.com

Κονέκτικατ

New Haven: Capture Salon, capturesalon.com

Newington: Κομμωτήριο Ροκ Χαρτί isαλίδι, rockpaperscissorsct.com

Delaware

Greenville: Robert Cris Salon, robertcrissalon.com

Φλόριντα

Fort Lauderdale: The Factory Salon, thefactorysalon.com

Jacksonville: Salon^PK, salonpk.com

Μαϊάμι: Todd Jameson Nue Salon, nuestudio.com

Miami Beach: Κομμωτήριο Snip Snip, snipsnipsalon.com

Γεωργία

Ατλάντα: Μπανγκ! Σαλόνι, bangsalonatl.com ? Όπως ο ποταμός, liketheriver.com ? Salon Next, salonnext.com

Kennesaw: Dyer & Post Salon, dyerandposta.com

Χαβάη

Χονολουλού: Winam Hair Studio, winamhairstudio.com

Waikoloa Village: Hearts & Stars Salon & Day Spa, heartandstarssalon.com

Αϊντάχο

Boise: Το κομμωτήριο μελισσών, beehivesalonboise.com ? Δωμάτιο 117, salon117.net

Ιλινόις

Σικάγο: The Circle Salon, thecirclesalon.com; George the Salon, georgethesalon.com ? Maxine Salon, maxinesalon.com ? Smith & Davis Salon, smithanddavissalon.com

Ιντιάνα

Indianapolis: Biz on Fletcher, bizonfletcher.com; A Do Hair Design, adohairdesign.com

Αϊόβα

Des Moines: Salon Spa W, salonspaw.com

Κάνσας

Prairie Village: Bijin Salon & Spa, bijinsalon.com

Wichita: Planet Hair, planethairusa.com

Κεντάκι

Louisville: Joseph's Salon & Spa, josephsalon.com; Sweet Style O'Mine, facebook.com/sweetstyleomine

Λουιζιάνα

Νέα Ορλεάνη: Ringletts Salon, ringlettssalon.com ? Twisted Hair Salon, twistedsalon.com

Μέιν

Kennebunkport: Fringe Hair Art, fringehairart.com

Μέριλαντ

Βαλτιμόρη: Jaha Hair Studio, jahahair.com ? Εργαστήριο, laboratoriehair.com

Ellicott City: Velvet Waves, velvet-waves.com

Μασαχουσέτη

Βοστώνη: Patrice Vinci Salon, patricevinci.com ? Μάριο Ρούσο, mariorusso.com ? Κομμωτήριο Trephin, trephin.com

Μίσιγκαν

Ann Arbor: Salon XL, salonxl.com

Royal Oak: Alex Emilio Salon στην Main St, alexemiliosalon.com

Μινεσότα

Minneapolis: The Beauty Room, thebeautyroommpls.com ? Κομμωτήριο Moxie, moxiesalon.com

Μισισιπής

Οξφόρδη: La Rousse Salon & Spa, laroussesalon.com

Missouri

Κάνσας Σίτι: Belle Epoque, belleepoquekc.com ? Skyline Downtown Salon, skylinesalon.com

Μοντάνα

Bozeman: Theory Hair Salon, theoryhair.com

Νεμπράσκα

Lincoln: Sisu Hair Dressing, sisulincoln.com

Νεβάδα

Λας Βέγκας: Square Salon, squaresalon.com ? The Untouchables Hair Design, theuntouchableshairdesign.com

Reno: Σγουρά μαλλιά και χρωματική τέχνη, haircutcolor.com

New Hampshire

Πόρτσμουθ: Vanity Hair Studio, vanityhairstudionh.com

New Jersey

Hoboken: Salon Caru, saloncaru.com

Madison: Zion the Hair Salon, zionhairsalon.com

Νέο Μεξικό

Albuquerque: Square Root Salon, squarerootsalon.com

Μακιγιέρ: Kristen Arnett, Taylor Chang-Babaian, Katey Denno, Suzy Gerstein, Nico Guilis, Marcie Lakin, Lottie, Gabbi Pascua, Fiona Stiles, Anna Webber. Κομμωτές: Jen Atkin, Bethany Brill, Aaron Grenia, Chase Kusero, Dhiran Mistry, James Pecis, Aviva Perea, Amoy Pitters, Vanessa Price, Allison Woodruff. Δερματολόγοι: Leslie Baumann, MD; Annie Chiu, MD; Doris Day, MD; Jeanine Downie, MD; Dendy Engelman, MD; Allison Hanlon, MD; Rosemarie Ingleton, MD; Debra Jaliman, MD; Ellen Marmur, MD; Noëlle Sherber, MD. ' title = 'Η κριτική επιτροπή' class = 'lazyimage lazyload' data-src = 'https: //hips.hearstapps.com/ell.h-cdn.co/assets/15/27/1024x1326/gallery-1435866205-elm070115btygreenstars- 003.jpg '>

Νέα Υόρκη

Νέα Υόρκη, Serge Normant, sergenormant.com ? Στούντιο James Corbett, jamescorbettstudio.com ? Hair Rules Salon, hairrules.com

Μπρούκλιν: White Room, whiteroombrooklyn.com

Βόρεια Καρολίνα

Durham: Moshi Moshi, moshimoshimeanshello.com

βόρεια Ντακότα

Fargo: Adae Salon, adaesalon.com

Οχάιο

Cincinnati: High Five Salon, highfivesalon.com

Columbus: Evan Joseph Salon, evanjosephsalon.com

Οκλαχόμα

Οκλαχόμα Σίτι: Velvet Monkey Salon, velvetmonkeysalon.com

Όρεγκον

Πόρτλαντ: Lucas Salon, lucas—lucas.com; Χρυσό + Βέλος, goldandarrowsalon.com

Πενσυλβάνια

Φιλαδέλφεια: Hush Salon, hushsalon.com ? Mirror & Mantel, mirrorandmantel.com

το νησί της Ρόδου

Providence: KY Michaels Salon, kymichaelssalon.com

Νότια Καρολίνα

Charleston: Elysium Salon, elysiumsalonspa.com ? Lava Salon, lavasalon.com

Νότια Ντακότα

Sioux Falls: My Signature Salon & Spa, mysignaturesalon.com

Τενεσί

Nashville: Parlor & Juke, parlourandjuke.com

Collierville: Richard & Co Salon, richardandcosalon.com

Τέξας

Austin: Bird's Barber Shop, birdsbarbershop.com

Dallas: The Songbird Society, thesongbirdsociety.com

Houston: The Upper Hand Hair Salon, theupperhand.com

Γιούτα

Salt Lake City: Butterfly Jac, butterflyjac.com

Βερμόντ

South Burlington: Orbit Hair Design, orbitvt.com

Βιργινία

Chesapeake: Split Ends Chesapeake, splitendschesapeake.com

Virginia Beach: Salon @ 31st Day Spa & Salon, salon31st.com

Βάσιγκτων

Σιάτλ: Bowie Salon and Spa, bowiesalonandspa.com ? Μόνο κομμωτήριο, vain.com

Ουάσιγκτον

Αθάνατος αγαπημένος, immortalbeloveddc.com ? Salon Revive, salonrevive.com

Δυτική Βιρτζίνια

Morgantown: Lauren Kirk Hair Artistry, lkhasalon.com

Ουισκόνσιν

Milwaukee: The Establishment Salon, Institutionsalonwi.com

Γουαϊόμινγκ

Jackson: Jairus Noble Salon, jairusnoblesalon.com

Πουέρτο Ρίκο

San Juan: Cristobal Salon, cristobalsalon.com

Δημοφιλείς Αναρτήσεις