Τα καλύτερα κομμωτήρια - Κορυφαία κομμωτήρια στις Ηνωμένες Πολιτείες

Ηνωμένες Πολιτείες του στυλ

standard-body-content '>

Αλαμπάμα
Μπέρμιγχαμ: Salon Loba, salonloba.com

Αλάσκα
Αγκυροβόλιο: Allure Day Spa and Hair Design, allurehairdesign.com

Αριζόνα
Φοίνιξ: The Roose Parlor and Spa, theroose.com
Scottsdale: Salon Tru, salontru.com



Αρκάνσας
Fayetteville: Metropolis Salon, metrosalon.com

Καλιφόρνια
Οι άγγελοι: Μπάιρον & Τρέισι, byronandtracey.com ?
Σαλόνι κράνους, helmetsalon.net ? Kimble Hair Studio, kimblehaircare.com ? Σάλι Χέρσμπεργκερ, sallyhershberger.com ? Serge Normant στο John Frieda Salon, sergenormantjohnfrieda.com
Σαν Φρανσίσκο: Pretty Pretty Collective, 415-282-2002; Revamp Salon, revampsalonsf.com

Κολοράντο
Ντένβερ: Thompson & Co., thompsonandcosalon.com

Κονέκτικατ
Γκρήνουιτς: Warren-Tricomi, warrentricomi.com
Μάντισον: Timothy Pamment Salon, timothypammentsalon.com
North Haven : G Σαλόνι, thegsalon.com
Οχθη ποταμού: Partners Salon & Spa, partnersalon.com

Delaware
Wilmington: Cielo Salon & Spa, sky-ss.com

Φλόριντα
Φορτ Λόντερντεϊλ: Το εργοστάσιο σαλόνι, thefactorysalon.com Μιάμι: Dee & Co., deeandcohairstudio.com ? Oribe, oribesalon.com ? Snip Salon, snipsnipsalon.com ? Τοντ Τζέιμσον : Γυμνό στούντιο, nuestudio.com
Παραλία Santa Rosa: Salon Twist, salontwist.com

Γεωργία
Ατλάντα: Salon Next, salonnext.com ? Soren Salon, sorensalon.com
Kennesaw:
Dyer & Posta Salon, dyerandpostasalon.com Μαριέττα: από τον Michael, vanmichael.com

Χαβάη
Χονολούλου: J Σαλόνι, jsalon.com

Αϊντάχο
Boise: Δωμάτιο 117, salon117.net

Ιλινόις
Σικάγο: Μαξίν, maxinesalon.com ? Michael & Michael, michaelandmichael.com ? Red 7 Salon, red7salon.com ? Buzz Lounge, salonbuzz.com

Ιντιάνα
Ινδιανάπολη: White the Art of Hair, whitetheartofhair.com

Αϊόβα
Μοναχοί: SalonSpaW, salonspaw.com

Κάνσας
Overland Park: Το τελευταίο κουβάρι, thelasttangle.com

Κεντάκι
Louisville: HaliB + co, halibco.com

Λουιζιάνα
Νέα Ορλεάνη: Kinetix Spa Salon, kinetixspasalon.com ? Πάρις Πάρκερ, parisparker.com ? Στίβεν Σόμπελ, stevensobel.com

Μέιν
Kennebunkport: Fringe Hair Art, fringehairart.com

Μέριλαντ
Βαλτιμόρη: Εργαστήριο, laboratoriehair.com
Λούθερβιλ: Uno the Salon, unothesalon.com

Μασαχουσέτη
Βοστώνη: Jeffrey Lyle Salon, jeffreylylesalon.com Mizu, mizuforhair.com ? Salon Mario Russo, mariorusso.com

Μίσιγκαν
Ann Arbor: Salon XL Color & Design Group, salonxl.com

Μινεσότα
Μινεάπολη: Το Beauty Room, thebeautyroommpls.com
Wayzata: Σαλόνι Twiggs, twiggssalonspa.com

Μισισιπής
Τζάκσον: Του Μπάρνετ, barnettessalon.com

Missouri
Πόλη του Κάνσας: Belle Epoque, belleepoque-kc.com
Σαιντ Λούις: Illusions Color Spa, illusionscolorspa.com

Μοντάνα
Great Falls: Το σαλόνι, thelivingroomspa.com

Νεμπράσκα
Ομάχα: Garbo's Salon and Spa, garbossalons.com

Νεβάδα
Λας Βέγκας: Χρώμα, caesars.com/color ? Globe Salon, globesalon.com

New Hampshire
Πόρτσμουθ:
Solari Spa, solarispa.com

New Jersey
Manalapan: Avanti Day Resort, avantidayresort.com
Millburn: Μετρό σαλόνι, subwaysalon.com

Νέο Μεξικό
Αλμπουκέρκη: Revelry, Studio Salon, 505-842-8980

Νέα Υόρκη
Νέα Υόρκη: Arena Salon, arena-salon.com ? Ion Studio, ionstudionyc.com ? Marie Robinson Salon, marierobinsonsalon.com ? Rita Hazan Salon, ritahazansalon.com ? Whittemore House Salon, whittemorehousesalon.com ? Woodley & Bunny, woodleyandbunny.com

Βόρεια Καρολίνα
Chapel Hill: Citrine Salon and Spa, citrinesalonnc.com
Σαρλότ: Euphoria Salon & Spa, euphoriasalon.com

βόρεια Ντακότα
Fargo: Hair Success, hairsuccesssalons.com

Οχάιο
Σινσινάτι: Michael and Company, michaelandcosalon.com ? Bastille Lounge, salonbastille.com

Οκλαχόμα
Τούλσα: Γλυκός, dolcetulsa.com ? Jara Herron Salon, jaraherron.com

Όρεγκον
Πόρτλαντ: Fada Salon, fadasalon.com ? Καταπληκτική δουλειά, magnumo.com

Πενσυλβάνια
Νεύτο: David J. Witchell στο 25 South, davidjwitchell.com
Φιλαδέλφεια: Giovanni & Pileggi, giovannipileggi.com ? Jason Matthew Salon, jasonmatthew.com ? Λαυρέντιος, laurentiussalon.com

Πουέρτο Ρίκο
Santurce: Cristobal Salon, cristobalsalon.com

Rhode Island Providence: Moss Salon, moss-salon.com

Νότια Καρολίνα
Greenville: Christopher Ashley Salon, christopherashleysalon.net

Νότια Ντακότα
Sioux Falls: Village Hair and Spa, 605-336-8910

Τενεσί
Νάσβιλ: Element Salon, elementsalonnashville.com

Τέξας
Όστιν: Birds Barbershop, birdsbarbershop.com ? Γάλα + μέλι, milkandhoneyspa.com
Ντάλας: Γεια σας, 214-823-3600? Osgood-O'Neil, osgoodoneil.com
Χιούστον: Το Άνω Χέρι, theupperhand.com

Γιούτα
Σολτ Λέικ Σίτι: Butterfly Jac Salon, butterflyjac.com

Βερμόντ
Brattleboro: Jacque Lounge, salonjacquevt.com

Βιργινία
ΜακΛιν: Salon Bleu, 703-448-1300

Βάσιγκτων
Σιάτλ: Elliott Salon, elliottsalon.com ? Swink Style Bar, swinkstylebar.com

Ουάσιγκτον
Σεν Ζερμέν, saintgermainsalon.com ? Urban Style Lab, lab-dc.com

Δυτική Βιρτζίνια
Τσάρλεστον: Hair We Are Salon & Spa, hairwearewv.com

Ουισκόνσιν
Μιλγουόκι: Brio Salon, briosalonmilwaukee.com

Γουαϊόμινγκ
Τζάκσον: Frost Salon, 307-734-0804

Δημοφιλείς Αναρτήσεις